N00012 | Investujte nebo stavějte. Oboje se vyplatí.

Rudice
900 000 Kč (za nemovitost)
vč. provize a právních služeb

Chcete uložit své peníze do komodity, ve které hodnota dlouhodobě roste. Chcete si postavit nový dům a současně ušetřit rok běhání po úřadech? Pokud ano, máme pro vás připravený pozemek, kde už vše vyběhal někdo jiný, naprojektoval novou nízkoenergetickou stavu a legálně odstranil stavbu původní. Nyní se můžete zakousnout bagrem do země a začít budovat základy svého domova. Váš domov vznikne na místě, kde budete moci v klidu odpočívat, mít blízko k přírodě (CHKO Bílé Karpaty), a také dobrou dostupnost za prací. Naše nabídka pozemku v obci Rudice (12 km do Uherského Brodu, 10 km od Luhačovic a 9 km od Bojkovic) čeká právě na vás.

Pozemek o celkové velikosti 487 m2 se nachází na prosluněné návsi, kousek od obchodu s potravinami a autobusové zastávky.
Pozemek je ve své přední části (směrem k silnici) svažitý a jsou na něm aktuálně 3 vzrostlé stromy. V hlavní části je pozemek rovinatý.
Přípojka elektřiny a vody je na pozemku. Kanalizace a plyn vede v těsné blízkosti pozemku.

Rudice jsou obcí v údolí obklopeném lesnatými kopci, do které částečně zasahuje CHKO Bílé Karpaty. Na okraji obce vyvěrá pramen Rudické kyselky. Působí zde několik občanských spolků: Sokol, SDH, ČSŽ, ČČK. K dispozici je dětské hřiště, víceúčelové hřiště a obecní knihovna. Četné pracovní příležitosti nabízí lázeňské Luhačovice, nedaleké Bojkovice či Uherský Brod.

Pokud Vás nabídka zaujala, zavolejte si pro další informace.

  • Celková plocha:487 m2
  • Druh pozemku:pro bydlení
  • Inženýrské sítě:vodovod; kanalizace; plyn; elektřina
  • Doprava:silnice; autobus


Prodávající makléř

Penelope

Ing. Petr Vaněk

Kontaktní formulář