Reference

 

319787732_1408845683224244_6858824861784864212_n.jpg

Realizace prodeje bytu ve Žďáře nad Sázavou

Pohled na nákup ze strany kupující:

Dobrý den paní Maděřičová,
ráda bych Vám touto cestou poděkovala za velmi milé, lidské a profesionální jednání při prodeji bytu 2+1 ve Žďáře nad Sázavou.
Vždy jsem se na Vás mohla obrátit s jakoukoliv nejasností a otázkou. Ochotně jste mi poradila a vše bravurně vyřešila.
Byla jsem s Vašimi službami nadmíru spokojená a ráda Vás doporučím dalším klientům.
S pozdravem,
A. B.

17.12.2022

 

304962667_494155252547516_856706422783969033_n.jpg

Realizace prodeje bytu ve Žďáře nad Sázavou

Pohled na nákup ze strany prodávajícího:

Realitní makléřku paní Lenku Maděřičovou z LM Real s.r.o. jsem oslovil již podruhé z důvodu velké spokojenosti z předchozího řešení bydlení Profesionalitu, vstřícnost a lidské jednání hodnotím více než sto procenty! Pro člověka, který se nepohybuje v realitní terminologii a smlouvách je paní makléřka velkou pomocí Pomohla i nad rámec smluvních úkonů a vyřešila komplikovanou komunikaci s bankovními institucemi, za což jsem velice rád. Své klienty informuje o stavu prodeji/nákupu velice zodpovědně a pravidelně. Já jsem byl informován každý den o dění svého prodeje.

Když jsem také v současné nejisté době potřeboval poradit, jakou zvolit strategii (pronájem, prodej nebo nákup), tak paní makléřka byla velice ochotná se sejít a vše probrat, díky čemuž jsem viděl věci zřetelněji.

S velkým poděkováním Tomáš A.

31.8.2022

DSC_0629.JPG

Realizace prodeje chaty v Hamrech nad Sázavou 

Pohled na nákup ze strany prodávajícího:

Dobrý den.

Touto cestou bych Vám chtěla ještě jednou moc poděkovat za bezproblémový prodej chaty v Hamrech nad Sázavou.Velice se my líbilo nafocení chaty, ale i celková propagace včetně velkého billboardu na plotě. Oceňuji také, velmi nadstandardní jednání ohledně již zaniklého předkupního práva ŘSD, které nebylo schopno zajistit vymazání z katastru nemovitostí, což snižovalo reálnou cenu nemovitosti. Jsem ráda, že jste se pustila do ''boje'' se státní institucí a podařilo se po několika týdnech vymazání z katastru. Sama bych se ve spleti paragrafů ztratila. Ještě jednou velké díky a přeji Vám mnoho pracovních úspěchů.

S pozdravem Marie K.

15. 12. 2022

f_627e22cf66c867.99415484.jpg

Realizace prodeje domu v Kostomlatech nad Labem, části Hronětice

Pohled na nákup ze strany kupujících:

Děkujeme za Vaše služby spojené s nákupem nového rodinného domu. Oceňujeme především trpělivost paní Maděřičové v rámci celého procesu
a komplikované komunikace s prodávajícím. Velkou výhodou bylo také propojení s finanční poradkyní, která nám vyjednala lepší podmínky 
hypotéky, než ke kterým jsme byli schopni se dostat svépomocí. Staničkovi (Kostomlaty nad Labem)
S pozdravem 

13.5.2022

f_62a07ccf2d2589.11531895.jpg

Vážená paní Maděřičová, chtěli jsme Vám a Vašim nejbližším spolupracovníkům poděkovat za spolupráci při prodeji našich dvou bytů a zároveň při nákupu našeho nového domova. Takové souběžné a vzájemně na sebe navazující realitní transakce by pro nás samotné byly skutečně velkým oříškem. Ovšem díky Vám bylo vše dotaženo do zdárných výsledků. Jak vyhledání kupujících, plánování termínů,  vzájemná komunikace, nezbytná administrativa - včetně zajištění právních služeb s paní advokátkou  - všechno hladce běželo.  Provedla jste nás naší životní změnou velmi profesionálně a my nyní máme nový domov, na který jsme se velmi těšili. Vaše služby bychom s klidem doporučili dalším potencionálním prodávajícím či kupujícím. Přejeme Vám a celé Vaší realitní kanceláři mnoho úspěšných obchodů v oblasti realit a další spokojené klienty! :-)

Manželé Plívovi (Prodej bytů ve Žďáře nad Sázavou, koupě rodinného domu ve Škrdlovicích)

f_617911d6478fa8.50279795.jpg

Rád bych poděkoval Vaší realitní společnosti jmenovitě ředitelce paní Lence Maděřičové za velmi pěkné a slušné jednání při prodeji naší nemovitosti. S paní Maděříčovou jsme byli nadmíru spokojeni a vaši společnost doporučíme našim známým. Ještě jednou díky.

Melicharovi (Prodej bytu ve Žďáře nad Sázavou)


 

f_6179129b2ce741.75692032.jpg

Poděkování za prodej nemovitosti. Vážená paní Maděřičová, dovoluji si Vám i touto cestou poděkovat za úspěšný prodej mé nemovitosti v Krouně. Prodej předmětného objektu se nezdařilo uskutečnit několika realitkám a nepovedlo se ani vlastními silami. Proto vysoce oceňuji Váš erudovaný a sofistikovaný postup, perfektně vyhotovenou propagaci objektu i pozemku a precizní zaměření na potenciální adresáty - zájemce, výsledkem čehož byl poměrně krátký čas pro oslovení nového majitele a dokončení transakce. V budoucnu jsem připravená Vás vždy doporučit dalším klientům. Srdečně zdravím a přeji mnoho životních i pracovních úspěchů.

Kučerová (Prodej bytového domu v Krouně)


 

 

f_6179191ca824a9.54758805.jpg

Poděkování paní Lence Maděřičové. Vaše firma realizovala v obci Krouna prodej budovy s č.p.172 od soukromého vlastníka do majetku obce Krouna. Je mou milou povinností vyhodnotit celý průběh prodeje a převodu do majetku obce jako bezproblémový a velmi dobrý. Spolupráce s paní Lenkou Maděřičovou byla na profesionální úrovni. Všechny problémy, které během realizace nastaly, byly řešeny bezprostředně po jejich řešení. Společně s poděkováním, které Vám právem náleží, vyjadřuji přání, aby si Vaše firma tento vysoký standard práce udržela i do budoucna. S pozdravem Petr Schmied, starosta obce Krouna

starosta obce Krouna Petr Schmied (Koupě bytového domu v Krouně)


 

f_61791afbbc9342.00808244.jpg

Vážená paní Maděřičová! Moc Vám děkuji za pomoc a obětavou péči při prodeji mého pozemku v Bosonohách. Jste člověk, který dělá svou práci s obrovským nasazením, stoprocentní spolehlivostí a láskou. Bylo mi ctí Vás poznat a doufám, že přijde čas a opět využiji Vašich služeb.

Michaela Julínková (prodej pozemku v Brně-Bosonohách)


 


f_61791a0a9687f3.67242627.jpg

Děkujeme paní Lence Maděřičové, dnes již naší rodinné kamarádce, po úspěšné několikaleté spolupráci, za prodej našeho domu v Horních Bojanovicích. Vše dělá se 100% nasazením...Prodej proběhl rychlostí BLESKU. Ráda nám vždy vyšla vstříc a se vším ochotně pomohla. Leni, Děkujeme. Míša a Pavel B. (Prodej domu v Horních Bojanovicích, okr. Břeclav)


 

f_61791c3d70d214.44739278.jpg

Vážená paní Maděřičová, rádi bychom Vám poděkovali za skvělou práci při prodeji naší nemovitosti. Především za dokonalou profesionalitu a lidský přístup. Kdyby bylo takových odborníků více. Přejeme Vám do další práce hodně úspěchů a spokojených klientů. S pozdravem

Hana M., Milan M., Jaroslav K. (Prodej domu ve Žďáře nad Sázavou)


 

f_61629652dc9d85.25524778 (1).jpg

Paní Maděřičová, Chtěli bychom Vám tímto vyjádřit dík a spokojenost s realizací koupě nemovitosti (dnes již našeho domečku), provedené ve Vašem zastoupení skrze realitní kancelář. Člověk si takovou věc nekupuje každý den, a tak si málokdo umí představit administrativu spojenou s tímto úkonem. Ani my jsme v podstatě nevěděli, jaký sled právních úkonů komplikovaných novým občanským zákoníkem, smluv, ošetření financí a podobně nás čeká a že je to běh na dlouhou trať. Navíc v našem případě jsme museli transakci částečně zafinancovat úvěrem a o to byla celá věc komplikovanější a náročnější. V dnešním světě plných podvodníků a právních kliček, jsme měli celkem obavy, jak to zvládneme. Od první chvíle jsme se však u Vás setkali s profesionálním přístupem, kdy nám byl Vámi zajištěn kompletní servis všech úkonů, počínaje prohlídkou nemovitosti a jejího předání. Co bylo velice příjemné, byla Vaše pružnost a ochota při řešení všech drobných i větších potížích, které se vyskytnou téměř vždy při takové transakci, a také vaše dosažitelnost prakticky v kterýkoli den a čas. K hladkému průběhu nám velice pomohlo i zajištění finančního poradenství s vyřízením úvěru, jednáních s bankou a pojištění nemovitosti skrze Vaši externí spolupracovnici. Dnes již bydlíme šťastně v domečku kde je krásně, čekáme na přírůstek do rodiny a hlavně, jsme ve svém! Vše se stihlo v daných termínech, a to díky Vaší profesionalitě a férovému jednání. Ještě jednou dík a jen tak dál!!! Myslíme, že od Vás by se mohla již spousta jiných obchodníků co učit.

J. D. s rodinou


 

Dobrý den paní Maděřičová, chci Vám moc poděkovat za zprostředkování prodeje chatky se zahrádkou Vaší realitní kanceláří. Líbila se mi forma jednání. Vše jak jste popisovala, co bude následovat, vše i tak probíhalo. Člověk, který poprvé prodává, je trochu nervózní ... Vše bylo k spokojenosti.

Děkuji, s pozdravem Kleskeňová Eva (prodej chaty v Novém Městě na Moravě)


 


f_61791e0d44f965.29031068.jpg

Fundovaný odborník v dané oblasti, vstřícný a ochotný, korektní vystupování, 100% spolehlivý a pečlivý. I po uzavření smlouvy je s námi dále v kontaktu a zajímá se, zda je vše O.K. Pro konkrétního zákazníka hledá to nejlepší řešení, poskytne odpovědi na všechny vznesené dotazy. Jeho služeb jsme v rámci rodiny využili opakovaně. Doporučuji.

Mgr. Jana Manová (prodej bytu v Brně-Líšni)


 

Vážená paní Maděřičová, píši Vám osobně, mám zdravotní postižení a špatně vidím na počítač. Proto bych Vám s manželem chtěla moc poděkovat za prodej nemovitosti. Měla jsem možnost setkat se s více makléři, ale s Vámi jsem si hned padla do oka. I když to nebylo lehké, Váš profesionální přístup, vstřícné jednání a ochota, se kterou jsme vše zvládli opravdu hladce a poměrně rychle.Od počátku jsem věděla, že jsem se svěřila do rukou odborníka a mohla se na Vás 100% spolehnout. Všechny záležitosti jste měla pod kontrolou a já se nemusela téměř o nic starat. Ještě jednou velké díky a Vaše služby mohu bez váhání všem doporučit.

S pozdravem Marie Musilová (prodej domu ve Žďárci, okr. Brno-venkov)


 

f_6179201d9b7361.93609277.jpg

Dobrý den, tímto Vám chci poděkovat za profesionální přístup, ochotu a vstřícnost při prodeji bytu v Zaječí, vše proběhlo rychle bez zbytečných průtahů. Skvělý komplexní servis. Byla jsem velice spokojena a pokud budu v budoucnu potřebovat služby realitní kanceláře, ráda se na Vás obrátím, popřípadě doporučím svým známým. Přeji spoustu spokojených klientů.

S pozdravem Jeřábková (Prodej bytu v Zaječí, okr. Břeclav)


 

f_617921cbef9117.90410347.jpg

Za mě jednoznačně jednička s hvězdičkou. Pan Vaněk je velmi příjemný a ochotný realitní makléř. Velmi oceňuji jeho znalosti ohledně realitního trhu - za kolik prodat, co vše vyřídit, na co si dát pozor. Pomohl nám prodat nemovitost za vyšší částku, než za kolik jsem původně odhadovala. Zkrátka celý průběh prodeje byl bez jakéhokoliv zádrhelu a kdyby po světě pracovali pouze makléři jako pan Vaněk, lidi by mohli prodávat a nakupovat bez obav a strachu, že je někdo podvede nebo něco při realizaci prodeje/nákupu opomene.

Petra Mikulášková


 

f_61629917be96a5.08424203.jpg

Se službami pana Vaňka jsem byla velmi spokojená. Je velmi komunikativní, vstřícný a ochotný. Opravdu profesionál na svém místě.

Mgr. Lenka Kučerová


 

Vážená paní Maděřičová, Chtěli bychom Vám tímto poděkovat za zprostředkování našeho vysněného bydlení. Jako zaměstnanci banky z praxe víme, že nákup nemovitosti může velice komplikovaná a plný neočekávaných momentů. Tím spíše, když je nákup realizovaný z velké části z hypotéky a zároveň se splácí další hypotéka, kterou měl bývalý majitel. S Vaší účastí však šlo opravdu hladce, rychle a bez starostí. Myslíme, že celou operaci jsme zvládli v rekordním čase a nyní již spokojeně bydlíme. Děkujeme za Váš profesionální přístup, ochotu a vstřícnost. Vaše služby bychom vždy bez váhání doporučili.

S přátelskými pozdravy Pohanka a Pazderová (Nákup bytu ve Žďáře nad Sázavou)


 

f_61629bad5a0b43.14140472.jpg

Vážená paní Maděřičová, tímto emailem bych Vám ráda poděkovala za hladký průběh prodeje bytu. Vše bylo bez komplikací, domluva s Vámi byla bezchybná (zvláště oceňuji přístup při domluvě bez mailu). Vše jste zařídila a já jsem neměla žádné starosti. Oceňuji Váš aktivní přístup i Vaše znalosti a odborné kvality s důrazem na každý detailů. Jste člověk na svém místě a profesionál ve svém oboru.

S pozdravem M.Kropáčová (Prodej bytu v Praze - Ďáblicicích)


 

f_61792a9d2f8e42.90745802.jpg

Dobrý den, Děkujeme Vám za poskytnuté služby spojené s koupí bytu. Oceňujeme maximální profesionalitu, příjemný a vstřícný přístup a plynulost realizace transakcí. Pokud budeme v budoucnu potřebovat realitní služby, s důvěrou se na Vás obrátíme.

S pozdravem Podlipní (Koupě bytu v Brně)


 

f_6179276b25c631.09279429.jpg

Realitní makléř Ing. Petr Vaněk je skutečný profesionál ve svém oboru a podle mě patří mezi TOP makléře v České republice. Sympatický s příjemným vystupováním se ochotně a zodpovědně ujal prodeje mého bytu, který se uskutečnil v krátké době, a věřím, že ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Za mě mohu všem, kteří uvažují o prodeji, koupi či pronájmu nemovitosti, pana makléře, Ing. Petra Vaňka, jedině doporučit.

Mgr. Eva Maxová


 

f_61782f0c8e19a6.11515959.jpg

Obrátili jsme se na paní Lenku Maděřičovou v létě 2017 se žádostí o pomoc při zprostředkování prodeje bytu ve Žďáru nad Sázavou. Jedním z důvodů bylo její portfolio úspěšně prodaných nemovitostí a doporučení předchozích klientů. A i my se připojujeme s kladným hodnocením a jednoznačným doporučením jejích služeb. Díky dlouholetým zkušenostem a skvělé znalosti trhu nemovitostí, jejímu profesionálnímu a inovativnímu přístupu, jakož i její spolupráci s profesně spolehlivými odborníky (finanční poradkyní a advokátkou) se podařilo naši nemovitost prodat v rekordně krátkém čase za na poměry okresního města nadstandardní cenu a zajistit veškeré „papírování“ s tím spojené. Přejeme paní Lence Maděřičové hodně profesních i soukromých úspěchů. Málokdy se dnes podaří spolupracovat s člověkem tzv. na svém místě, který své profesi rozumí a „žije jí“.

S přátelským pozdravem Macháčková (Prodej bytu ve Žďáře nad Sázavou)


 

f_61792e7578c7f8.66061030.jpg

Jsem velmi ráda, že jsem svoje záležitosti kolem prodeje nemovitosti svěřila právě panu Ing. Petru Vaňkovi. Je profesionální, ochotný, rychlý, operativní, slušný a naprosto spolehlivý. Jednání s ním bylo na vysoké úrovni a velmi příjemné. Prodej nemovitosti je v životě zásadní věc, kterou lidé moc často neprovádí, mají obavu a starosti z celého procesu. Proto jsem taktéž ocenila, že se pan Vaněk o vše postaral velmi dobře, a vše probíhalo hladce, a zátěž byla pro mne tudíž minimální.

Jana Melicharová


 

f_61792f2ee1cab3.46209967.jpg

Prodávat nemovitost není v dnešní době lehká záležitost, a proto jsem již od začátku věděl, že tento proces svěřím někomu, komu mohu věřit… a to nejen po pracovní stránce. Díky Lence Maděřičové se vše povedlo podle nejlepších představ. Paní Maděřičová je naprostá profesionálka v oboru, všechny její krůčky v procesu prodeje bytu dávaly smysl a během týdne byl byt prodán. Díky způsobu prodeje (nabídky a reklamy), profesionalitě a vlídného přístupu paní Maděřičové byl byt prodán za výrazně vyšší cenu, než bylo v původní nabídce. Všechny záležitosti s prodejem bytu měla pevně v rukou a já jsem se nemusel o téměř nic starat. Paní Maděřičová tímto přístupem smazává veškeré negativní pocity, které mohou lidé z realitních makléřů mít a spolupráci právě s ní mohu jen vřele doporučit!!

S pozdravem Smetana (Prodej bytu v Brně)


 

f_6179301d904dc0.01969270.jpg

Paní Maděřičová, chtěli bychom Vám tímto vyjádřit dík a spokojenost s realizací koupě nemovitosti (dnes již našeho domečku), provedené ve Vašem zastoupení skrze realitní kancelář. Člověk si takovou věc nekupuje každý den, a tak si málokdo umí představit administrativu spojenou s tímto úkonem. Ani my jsme v podstatě nevěděli, jaký sled právních úkonů komplikovaných novým občanským zákoníkem, smluv, ošetření financí a podobně nás čeká a že je to běh na dlouhou trať. Navíc v našem případě jsme museli transakci částečně zafinancovat úvěrem a o to byla celá věc komplikovanější a náročnější. V dnešním světě plných podvodníků a právních kliček, jsme měli celkem obavy, jak to zvládneme. Od první chvíle jsme se však u Vás setkali s profesionálním přístupem, kdy nám byl Vámi zajištěn kompletní servis všech úkonů, počínaje prohlídkou nemovitosti a jejího předání. Co bylo velice příjemné, byla Vaše pružnost a ochota při řešení všech drobných i větších potížích, které se vyskytnou téměř vždy při takové transakci, a také vaše dosažitelnost prakticky v kterýkoli den a čas. K hladkému průběhu nám velice pomohlo i zajištění finančního poradenství s vyřízením úvěru, jednáních s bankou a pojištění nemovitosti skrze Vaši externí spolupracovnici. Dnes již bydlíme šťastně v domečku kde je krásně, čekáme na přírůstek do rodiny a hlavně, jsme ve svém! Vše se stihlo v daných termínech, a to díky Vaší profesionalitě a férovému jednání. Ještě jednou dík a jen tak dál!!! Myslíme, že od Vás by se mohla již spousta jiných obchodníků co učit.

J. D. s rodinou (Nákup v Brně)


 

f_61629917be96a5.08424203.jpg

Pan Vaněk je velmi příjemný a ochotný člověk. Jedná profesionálně a precizně. Jeho služby mohu jen vřele doporučit všem.

Alena Kejiková


 

Poděkování vyslovuji paní Lence Maděřičové, která se svým profesionálním přístupem postarala o rychlé vyřízení všech formalit a prodeji domku a následné koupi bytu v Měříně. Ještě jednou děkuji.

S pozdravem V.Š. (Prodej domu v Měříně, nákup bytu v Měříně, okr. Žďár nad Sázavou)


 

Děkuji tímto paní Lence Maděřičové za prodej mého rodinného domu s hospodář. budovami a zahradou v Níhově. Oceňuji Vaše rychlé, slušné a odborné jednání na úrovni. Dalším klientům Vás mohu jen doporučit.

Váš N. (Prodej zemědělské usedlosti v Níhově, okr. Brno-venkov)


 

Paní Lenko, ani nevím proč, ale občas mi zalétnou vzpomínky na Vás a na vaši několikaměsíční spolupráci. Trpělivě jste mne a moji rodinu vedla procesem při prodeji domu. Vůbec si neuvědomuji, jestli jsem se kdy setkala s úřední osobou Vašich kvalit – s tak vstřícným, obětavým, příjemným, srdečným vystupováním. Jste citlivý, hodný, hodnotný člověk, který se tak často nepotká. Moc ráda jsem Vás poznala a do Vašeho dalšího života Vám z celého srdce přeji jen a jen to nejlepší a to i Vaší rodině. Určitě na Vás nezapomenu.

V. Š., Mikulovice (Prodej domu v Mikulovicích)


 

f_617932f946be69.14482322.jpg

kolik roků jsme se snažili prodat přes různé realitní kanceláře chalupu na Vysočině. Na jaře jsme poptali Vaši realitní kancelář s makléřkou paní Maděřičovou. Musíme ji velmi poděkovat za přístup k naší problematice, za vyřízení všech formalit týkajících se prodeje chalupy. Po několika letech jsme chalupu za 4 měsíce měli prodanou. U paní Maděřičové si ceníme její ochotu a jejího profesionálního přístupu k práci. Takových lidí je málo, a proto ji všem vřele doporučujeme.

S pozdravem Š. (Prodej chalupy na Vysočině)


 

Dobrý den, chci alespoň touto formou poděkovat vašemu certifikovanému realitnímu makléři panu Ing. Petrovi Vaňkovi z pobočky v Brně.. V době letošních prázdnin p. Ing. Vaněk připravil a uskutečnil prodej mého dnes již bývalého bytu v Boskovicích. I když tato záležitost byla více obtížná, protože bydlím v Kladně, celou akci připravoval velmi pečlivě a svědomitě. Průběžně mě informoval o aktuální situaci e-mailem nebo po telefonu. Několikrát navštívil byt sám i se zájemci o koupi. Dokonce zajistil dopravu k jednání mé nemocné matky do Brna a mě do Blanska. Byla jsem mile překvapena, jak p. Ing. Vaněk prodej rychle, bez průtahů vyřídil. Nyní je celá záležitost dokončena a mně nezbývá než velmi poděkovat p. Vaňkovi za jeho profesionalitu – znalost, snahu, ochotu, rychlost ve vyřizování - a navíc za velice příjemné jednání při prodeji bytu. Má zásluhu na tom, že při každé možné příležitosti vždy doporučuji svým známým, aby se při koupi nebo prodeji své nemovitosti obrátili na vaši realitní kancelář.

S pozdravem Mgr. Iva Divišová


 

Dobrý den, během minulého roku jsme při shánění a koupi nemovitosti spolupracovali s Vaším zaměstnancem panem Ing. Petrem Vaňkem. Požádal nás, abychom krátce zhodnotili jeho práci. Pan Vaněk vždy vstřícně a aktivně reagoval na naše dotazy a požadavky, během celého roku vybíral a informoval nás o nemovitostech, které by nás mohly zajímat. Zprostředkovával prohlídky nemovitostí, kterých se vždy účastnil. Dohlížel rovněž aktivně na zprostředkování smlouvy a následných náležitostí, i když vaše RK naši nemovitost nenabízela. Staral se o věci nad rámec svých povinností a operativně řešil vzniklé problémy. Pokud mohu porovnat jeho práci s agentem společnosti, která naši nemovitost nabízela, pak mi nezbývá než použít slova klasika: "Kam se hrabe Bitner, to se nedá srovnat".

S pozdravem Jan Dvořák, Zuzana Benediktyová


 

f_6179346d7c5f33.95524966.jpg

Rád bych vyjádřili maximální spokojenost se službami realitní kanceláře, zejména s paní Maděřičovou. Od samého začátku bylo vše na profesionální úrovni a ze strany paní makléřky se mi dostávala potřebná péče. Vše fungovalo jak má, od advokátní úschovny, komunikace s katastrem nemovitostí, bankami, až po přepsání služeb z původního majitele. Paní realitní makléřku Lenku Maděřičovou mohu všem doporučit.

Pavel Sojka (Nákup domu v Ořechově, okr. Žďár nad Sázavou)


 

Chtěl bych poděkovat touto cestou společně se sestrou panu Ing. Vaňkovi, který nám pomohl při prodeji nemovitosti (byt 1+1) v Adamově. Pan Vaněk by mohl být vzorem makléřů dnešních realitních společností. Od začátku až do konce prodeje nemovitosti jsme byli společně se sestrou příjemně překvapeni velmi slušným a korektním jednáním. Veškeré dohodnuté detaily při prodeji byly splněny včas, bez jakýchkoliv problémů. Chtěl bych panu Vaňkovi popřát hodně klientů a do jeho další práce popřát mnoho úspěchů. Kdybych se dozvěděl, že někdo z mého okolí má v úmyslu prodávat nemovitost, určitě bych mu doporučil takového makléře, jakým je pan Vaněk.

S pozdravem Jiří Sychra


 

Chtěl bych touto cestou poděkovat Vaší realitní kanceláři, konkrétně Lence Maděřičové za prodej rodinného domku v Újezdě u Brna. Prodej byl uskutečněn ve velmi krátké době k všeobecné spokojenosti. Jednání o prodeji bylo vedeno velmi seriózním způsobem. Vaši realitní kancelář bych doporučil všem ve svém okolí, zejména Lenku Maděřičovou.

R. F., Telnice (Prodej domu v Újezdu u Brna)


 

Dobrý večer, pane Vaněk, K úvodu bychom chtěli říci, že jsme byli s Vašimi službami velice spokojeni. Vždy jste vystupoval profesionálně, vše nám důkladně vysvětlil, byl vstřícný a všestranně příjemný. Děkujeme za seriózní jednání, díky němuž jsme Vám mohli naplno důvěřovat. Koupě nemovitosti dopadla i přes pár nepříjemností, které ovšem nebyly Vaší viny, zdárně. Spolupracovali jsme s Vámi rádi, proto bychom Vás stejně vřele doporučili i pro jiné kupující/klienty. Přejeme hodně štěstí v pracovním, ale i v soukromém životě.

Srdečně zdraví Vafková, Urbáni


 

Vážení paní Maděřičová, děkuji Vám za spolupráci při prodeji bytové jednotky. Oceňuji Váš aktivní přístup i Vaše znalosti a odborné kvality s důrazem na každý detail. Od okamžiku podpisu zprostředkovatelské smlouvy jsem se nemusel o nic starat, nikam chodit a nic vyřizovat. Vše bylo na Vás a vše jste dokonale zvládla. Celá transakce proběhla kvalitně, rychle, profesionálně a podle mých představ. Jste člověk na svém místě a příště se na Vás opět rád a s plnou důvěrou obrátím. Přeji mnoho pracovních i osobních úspěchů.

S pozdravem R. Zelinka (Prodej bytu v Brně-Starém Lískovci)


 

S Vaším makléřem Petrem Vaňkem jsem byl velice spokojen. Poradil mně ve všech náležitostech s prodejem bytu a vše k prodeji zařídil. Všem ostatním zájemcům ho mohu vřele doporučit.

Bohuslav Brandejs


 

Se službami paní Maděřičové jsem byla velmi spokojená. Vše vyřídila za mě a já se nemusela o nic starat. Také mi doporučila a domluvila financování. Vše klaplo jak mělo a šlo hladce. Velmi oceňuji její profesionální a také lidský přístup. Mohu jen doporučit.

N. Fleischnerová (Brno) (Prodej bytu v Brně-Šrýřicích)


 

Vyjadřuji pochvalu p. Lence Maděřičové za profesionální a lidský přístup v prodeji mé nemovitosti ve Zlíně – Malenicích. Velmi doporučuji ostatním klientům. Její práce byla velmi profesionální a na úrovni.

B. Váňová (Zlín) (Prodej bytu ve Zlíně-Malenovicích)


 

f_617939203bc076.33727853.jpg

S přístupem a jednáním paní Maděřičové jsem byl velmi spokojen. Určitě bych jí doporučil už kvůli jejímu vstřícnému jednání a rychlosti při vyřizování.

Mikuláš (Prodej bytu v Brně-Štýřicích)


 

f_61629652dc9d85.25524778 (1).jpg

Děkujeme za dobře provedenou práci, jsme spokojeni s tím jak jste kvalitně zařídila všechny potřebné dokumenty.

S pozdravem rodina V. (Prodej bytu v Brně-Černá Pole)


 

 

f_61782f0c8e19a6.11515959.jpg

Chtěl bych poděkovat p. Maděřičové, za vstřícné a ochotné jednání v mojí situaci. Vždy se přizpůsobila v rámci mého volna. Pravidelně mě informovala o prodeji bytu. I na mé dotazy mě vždy ochotně a přátelsky odpověděla. Vřele bych p. Maděřičovou doporučil.

S pozdravem Pejcha (Prodej bytu ve Žďáře nad Sázavou)